Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Ze wspomnień

Czcionka:

 

3 października 2014 roku odbyła się w naszym Domu wyjątkowa uroczystość. Tego dnia świętowaliśmy setne urodziny jednej z naszych Mieszkanek, Pani Eugenii Tyszko. Na uroczystość przybyło wielu gości, którzy również chcieli złożyć życzenia naszej Jubilatce

 

Gości powitała Pani Ewa Radzimirska, kierownik placówki, która przedstawiła postać Pani Eugenii Tyszko składając Jej jednocześnie życzenia od wszystkich Mieszkańców i całego personelu Domu. Nie zabrakło w tym dniu przy Jubilatce najbliższej rodziny, sąsiadów i znajomych. Gościliśmy Starostę powiatu węgrowskiego, Pana Krzysztofa Fedorczyka oraz Panią Halinę Wierzchołowską, Przewodniczącą Rady Powiatu, którzy wręczyli list gratulacyjny i złożyli go wraz z bukietem kwiatów i upominkiem na ręce naszej Jubilatki. Przedstawicielka ZUS Pani Elżbieta Madziar, która złożyła życzenia w sposób szczególny wręczając z kwiatami również list gratulacyjny od Prezesa ZUS. Wśród gości byli obecni przedstawiciele Urzędu Miasta Łochów m.in. Pani Krystyna Wetoszka, Pani Beata Kokosza i Pani Jadwiga Mielcarz.

Cała uroczystość przebiegała w radosnej atmosferze. Zaprzyjaźnieni Wolontariusze z pobliskiego Gimnazjum oraz soliści Natalia Śliwoska i Paweł Bartkowski (wiolonczela) ubarwili przyjęcie występami muzyczno-wokalnymi.

W naszym Domu Pani Eugenia Tyszko mieszka od roku 2009. Na szczęście szybko zaadoptowała się w nowych warunkach. My znamy ją jako osobę bardzo cichą i skromną. Jest oddanym przyjacielem. Zawsze chce mieć przy sobie bratnią duszę. Nawet jeśli ta osoba porusza się na wózku, Pani Eugenia jest niezastąpionym opiekunem. Nie lubi zamieszania wokół swojej osoby, bo i nie lubi wielkich zmian. Mamy nadzieję, że pod naszym dachem ten spokój i stabilność pozwolą Pani Eugenii dożyć wielu, wielu kolejnych lat!

Nie odnaleziono wydarzeń w wybranym okresie.

Zegar

Imieniny

Pogoda

Ankieta

Co sądzisz o naszej nowej stronie?

Wyniki